20 трав. 2017

Конкурс «Харків- місто щастя і добра»

18 трав. 2017

16 трав. 2017

В УЦОЯО НАГАДАЛИ, ЯК ПОВОДИТИСЬ НА ЗНО

23 травня розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначають, що для успішного складання тестів, окрім старанної підготовки, учасникам необхідно дотримуватися основних процедур проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
13 трав. 2017

11 травня у приміщенні НМПЦ відбувся II тур міського конкурсу учнівських проектів «Харків очима небайдужих дітей» в номінації «Харків- місто щастя і добра» (3-4 класи).

12 трав. 2017

про можливість навчання випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів в університеті міста Домброва Гурнича (Польща).

10 трав. 2017

Єкскурсія до меморіалу Слави (парк Сокольники) учнів 9-10 класів на передодні Дня пам'яті та примирення.

9 трав. 2017

9 Травня-День перемоги на нацизмом у Другій світовій війні.

8 трав. 2017

8 Травня-День пам'яті та примирення

5 трав. 2017

Зустріч та урочисте вшанування ветеранів збройних сил України

5 трав. 2017

КОНЦЕРТ-ПАМ'ЯТІ "НЕ ЗАБЫВАЙТЕ НАС!"

04 травня 2017 року у ПК "Основ'янський" відбувся концерт-пам'яті "Не забывайте нас!"