6 січ. 2023

«НАВИЧКИ ДЛЯ УСПІШНОГО ЖИТТЯ»: ОСВІТНЯ ІНІЦІАТИВА ДЛЯ УЧНІВ 6-11 КЛАСІВ

Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та провідними українськими дистанційними школами запустили нову освітню ініціативу «Навички для успішного життя» для учнів 12-17 років. Завдяки участі в Проєкті школярі отримають нових друзів, а також корисні знання, які знадобляться їм протягом всього життя.
19 груд. 2022

День Святого Миколая

18 груд. 2022

Новорічні витинанки до Дня Святого Миколая

13 груд. 2022

13.12.2022 онлайн бесіда зі шкільним поліцейським Ведмедеря Є. В.

7 груд. 2022

З 1 грудня у ХЗОШ № 53, за ініціативою Харківського міського голови І.О.Терехова, організовано пункт гарячого харчування.

6 груд. 2022

6 грудня – День Збройних сил України

3 груд. 2022

Відеопроєкт «Стежками Григорія Сковороди» до 300-річчя з дня народження Світоча української духовної історії.

2 груд. 2022

Виставка «До 300-річчя з дня народження Г.С. Сковороди»

29 лист. 2022

Jнлайн бесіда зі шкільним поліцейським Поліщук О.А. на тему заходу: " 16 днів проти насильства"

26 лист. 2022

26 листопада – День пам’яті жертв голодоморів. Всеукраїнська акція «Запали свічку».