21 лист. 2016

День Гідності та Свободи!

20 лист. 2016

Unicef volleyball cup

18 лист. 2016

Позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України видало щодо проведення позапланових інструктажів з питань неухильного виконання вимог техногенної і пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій у навчальних закладах, наказів Департаменту освіти, управління освіти адміністрації Червонозаводського району в гімназії з педагогічним, обслуговуючим та учнівським колективами 18.11.2016 проведено позапланові інструктажі.
18 лист. 2016

МАЙСТЕР-КЛАС РАЙОННОГО ЕТАПУ МІСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2017»

14 листопада 2016 року на базі ХЗОШ №53 відбувся майстер-клас районного етапу міського конкурсу «Учитель року – 2017» з номінацій: вчитель біології, вчитель музичного мистецтва. вчитель інформатики.
17 лист. 2016

«Тато, мама, я - спортивна сім'я!»

17 лист. 2016

15 листопада 2016 року відбулася звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування, на якій було підбито підсумки роботи у 2016 році.

10 лист. 2016

Квест з надання першої домедичної допомоги

08.11.2016 – організовано участь команди учнів 8-х класів у квесті з надання першої домедичної допомоги за участі представників Харківської обласної організації Червоного Хреста у ХЗОШ №10
9 лист. 2016

9 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

8 лист. 2016

УВАГА! ПРОБНЕ ЗНО-2017

З метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться: - 01 квітня з української мови і літератури, - 08 квітня з інших предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької, російської мов).
7 лист. 2016

Благодійна виставка-ярмарок за темою «Мій рідний край»

Першого листопада 2016 року у ХЗОШ №53 відбувся благодійний ярмарок на допомогу онкохворим дітям. Благодійна виставка-ярмарок за темою «Мій рідний край» нагадала нам, яка мальовнича у нас Україна!